Bizler, 17 Yıla yakın deneyimimizle doğru yöntemle çalışıldığında her öğrencinin öğrenmeyi gerçekleştireceğine inanarak yola çıktık. Yılların getirdiği deneyimimiz ve eğitim öğretime duyduğumuz sevgiyle yöntemlerimizi belirledik ve şekillendirdik. Tecrübelerimizi öğrencilerimiz ile paylaşıp başarıya giden yolda birlikte yürümeyi istedik. Ezberci öğretim yerine, öğrencinin öğrenmede aktif rol almasını, akademik becerilerinin ve analitik düşünme yeteneklerini geliştirmesini sağlayacak çağdaş öğretim sistemlerini tercih etmekteyiz. Her birey özel ve farklı olduğu için, öğrenme stilleride farklı olduğundan derslerimizde farklı yöntemler kullanmaktayız. Öğrencilerimizin derslerde öğrendikleri bilgileri günlük hayatta’da aktif kullanabilmeleri için onları çözüm odaklı motive etmeyi çok önemsemekteyiz. Eğitim ve öğretim sisteminin bir parçası olduğumuz ve öğrencilerimizin gelecekte ihtiyaç duyduğu bilgiyi kurumumuzda veren bir bilgi yuvası olduğumuz için onur duyuyoruz.

NEDEN BİZ?

Kurs programımız ile öğrencilerimizin bilgi ve becerilerinin arttırılması, kursta öğrendikleri bilgilerle öğrencilerimizin hayata hazırlanması, kendisine ve topluma faydalı bir birey getirilmesi ayrıca öğrencilerimizin merkezi, ulusal ve uluslar arası sınavlarda başarılı olması amaçlanmıştır. Konuların öğretiminde peşin hükme ve ezberciliğe değil, konular arası ilişkileri ve konunun özelliklerini öğrencinin kendisinin bulmasına, öğrencinin teorik bilgiyle pratik uygulamaları zihinde birleştirilmesine rehberlik edilmektedir. Konular işlenirken alanında uzman kişilerden uygun zaman ve şartlarda yararlanılır. Öğrencilerimizin bu tecrübelerden istifade etmesine zemin hazırlanır.

0
ÖĞRENCİ
0
ÜNİVERSİTEYE KAYIT

UZMAN ÖĞRETMENLERİMİZ

ENGİN
YAMEN

TARİH ÖĞRETMENİ

Mauris accumsan eros eget libero posuere vulputate. Etiam elit elit, elementum sed varius at, adipiscing vitae est.

Devamı →

ENGİN
YAMEN

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Mauris accumsan eros eget libero posuere vulputate. Etiam elit elit, elementum sed varius at, adipiscing vitae est.

Devamı →

Her konuya her soruya içtenlikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim 🙂

Can Orak
Ders saatleri çok fazla, her hafta sınav var, sürekli kontrol altındasın, anlamadığında konu tekrar dersi veya özel ders, çözemediğinde özel soru çözüm dersi. Gerçekten yüksek bir tempoydu benim için. Ama sonuçta çok zor olduğunu düşündüğüm Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesine beni yerleştirdiniz.

"İlgi alakadan son derece memnun ayrıldım, tüm öğretmenlerin içtenliği beni gayet mutlu etti"

Engin YAMEN
Tavsiyeler üzerine sizi bulmam tam isabet olmuş. Kızımın Tıp Fakültesini kazanmasında emeklerinize cok tesekkur ederim. Profesyonelliğiniz, hiç bitmeyen ilginiz, her hafta aramalarınız ve takibiniz övgüye deger. Sizleri hiç unutmayacağız.

İLETİŞİME GEÇ

Ad-Soyad:

Telefon:

Öğrenim Durumunuz


Bakırköy, İstanbul
Morsümbül 34142

Tel: (0212) 543 43 93
E-mail: info@bakirkoykavram.com